ANASAYFA > Bölüm

Radyoloji

Tüm Dallarda Topluma Hizmet

Genesis Hospital, hasta ve doktorların ihtiyaçlarını karşılayacak en gelişmiş radyolojik cihazlarla donatılmış bir radyoloji departmanı sunmaktadır. Tecrübeli doktor kadrosu ve teknik donanımı sayesinde, tanı ve tedavi amaçlı diagnostik ve nan-vasküler girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır.


Radyologlarımız genel radyoloji, bilgisayarlı tomografi, mamografi, digital röntgen, skopi, manyetik rezonans görüntüleme, ultrasonografi ve renkli Doppler ultrasonografi gibi sadece diagnostik işlemleri değil, aynı zamanda nan-vasküler girişimsel işlemleri de yapabilecek bilgi ve deneyime sahiptir.


Hastalarımızın konforu ve rahatlığı bizim için önceliklidir. Personelimiz işlemler sırasında hastaların rahat etmesini sağlamak için maksimum özen gösterir.


Genesis Hospital'ın radyoloji departmanı, en son teknolojiyi kullanarak hastaların tanı ve tedavi süreçlerini en iyi şekilde yönetmek için elinden geleni yapmaktadır. Bizimle çalışarak, en iyi tedavi seçeneklerine erişebilir ve sağlıklı bir yaşam için önemli olan tanı ve tedavi süreçlerinde en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Web Sitemiz Çerez Kullanıyor

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz
E-RANDEVU
E-SONUÇ

Genesis'te

Rakamlarla Genesis

0

0

m 2 Alan

0

Yatak

0

Branş

0

Erişkin Yoğun Bakım

0

Yeni Doğan Y.Bakım

© Genesis Hospital Tüm Hakları Saklıdır. | JIJI CREATIVE - Son güncelleme tarihi : 16/07/2024