ANASAYFA > Bölüm

Anestezi ve Reanimasyon

Tüm Dallarda Topluma Hizmet

Özel Genesis Hospital, Anestezi ve Reanimasyon bölümüyle, hastalarımızın en güvenli sağlık hizmetini almasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Anestezi uzman kadromuz, Genel Cerrahi, Göz, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Jinekoloji ve Obstetrik, Yeni Doğan ve Çocuk Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin Cerrahisi ameliyatları için anestezi hizmeti vermektedir.


Hastalarımızın ameliyat öncesi uygunlukları anestezi hekimlerimiz tarafından değerlendirilir. Kontrol ve tetkiklerin ardından, gerek görülen konsültasyonlarla beraber hastaların risk değerlendirilmesi yapılır. Uygun anestezi yolu tespit edilerek hastalarımız bilgilendirilir ve resmi olarak onayları alınır. Bu sayede hastalarımızın ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerinde maksimum güvenlik sağlanmaktadır.


Anestezi uzmanlarımız ayrıca, yoğun bakımda yatan hastaların takip ve tedavilerini de multidisipliner bir yaklaşımla üstlenmektedir. Hastanemizde ameliyat kararı verilmiş olan hastaların ameliyat sonrası uygun bir şekilde takip edilmesi için anestezi uzmanlarımız tarafından karar verilen yöntemler uygulanmaktadır. Operasyon sonrası uyanma odasında izlenen hastalar, anestezi uzmanlarımızın kararına göre hemşire eşliğinde kata veya yoğun bakım servisine yönlendirilirler.


Özel Genesis Hospital olarak, en son teknolojiye sahip cihazlarımız ve alanında uzman hekimlerimiz ile hastalarımıza en iyi anestezi ve reanimasyon hizmetini sunmayı amaçlamaktayız. Sağlıkta öncelikli tercihiniz olan Özel Genesis Hospital Anestezi ve Reanimasyon bölümü ile güvenli ve kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Web Sitemiz Çerez Kullanıyor

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz
E-RANDEVU
E-SONUÇ

Genesis'te

Rakamlarla Genesis

0

0

m 2 Alan

0

Yatak

0

Branş

0

Erişkin Yoğun Bakım

0

Yeni Doğan Y.Bakım

© Genesis Hospital Tüm Hakları Saklıdır. | JIJI CREATIVE - Son güncelleme tarihi : 16/07/2024