ANASAYFA > Bölüm

Acil Servis

Tüm Dallarda Topluma Hizmet

Genesis Hastanesi Acil Servisi, 7 gün 24 saat hizmet veren deneyimli hekimlerden oluşan bir ekiptir. Hastalarımızın haklarına saygı gösterir, etik değerlere bağlı kalır ve en etkin müdahalelerle en hızlı şekilde tedavi edilmesini öncelikli hedef olarak belirleriz.


Acil servisimize girdiğiniz anda sizleri karşılayan ekibimiz, aciliyet durumunuza göre zamanın önemini göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde tedavinizi planlar. Hızla yapılan tetkikler ile gerektiğinde ilgili tıbbi bölüme, laboratuvar ve görüntüleme alanına sevk edilirsiniz. Bu sayede alanında uzman hekimlerimiz tarafından tedaviniz en kısa sürede başlatılır.


Genesis Hastanesi Acil Servisi olarak, hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm tedavi sürecinde sizlerin yanındayız. En son teknolojiye sahip cihazlarımız ve deneyimli hekim kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Acil servisimizde yaşanabilecek her türlü duruma karşı hazırlıklıyız ve gerektiğinde ekibimiz müdahalelerde bulunarak hayat kurtarıcı önlemler alabilir. Bu nedenle, sağlık sorunları ile karşılaştığınızda hemen Genesis Hastanesi Acil Servisini tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır.


Genesis Hastanesi Acil Servisi hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için, resmi web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıkta öncelikli tercihiniz olan Genesis Hastanesi Acil Servisi ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Acil servisimiz, sağlık sorunlarınızda size en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırdır.

Web Sitemiz Çerez Kullanıyor

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz
E-RANDEVU
E-SONUÇ

Genesis'te

Rakamlarla Genesis

0

0

m 2 Alan

0

Yatak

0

Branş

0

Erişkin Yoğun Bakım

0

Yeni Doğan Y.Bakım

© Genesis Hospital Tüm Hakları Saklıdır. | JIJI CREATIVE - Son güncelleme tarihi : 16/07/2024