BT Medical - шаблон joomla Скрипты
 
Seyrantepe Bulv. No:18 Kayapınar | Diyarbakır
0 (412) 241 21 21
WhatsApp Randevu Hattı=0549 445 21 23
WhatsApp Şikayet Hattı=0507 023 83 22
  TR EN
Yönetim Kurulu Başkanı
ÖZEL GENESİS HOSPİTAL
 
16.10.2007 yılında faliyete geçen Özel Genesis Hastanesi 5.400 m2 lik kapalı alanda 10 kat 49 yataklıı ve 15 branş ile hizmet vermekte iken;

2012 yılında hizmete başladığımız, Özel Genesis Hastanesi olarak Hedeflerimizi yüksek tutup, 5.400 m2 kapalı alandan 7600 m2 alan ile 84  yataklı modern hizmet alanı binası haline getirdik. Hastane bünyemize, Nöroloji, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, ,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,  Branşlarımızı ekleyerek 20 branşla, hizmet vermeye devam ettik. 5 aylık İnşaat çalışmasının yanında sağlıkta ihtiyaç duyulan cihaz ve ekipmanları yenileyerek yatırımımızı tamamladık. 1,5 Tesla MR Cihazı ,Taş Kırma, Kemik Dansitometre, Mamografi ve Skopi, Flexible üreteronoskopi Cihazı, Plazma Kinetik Cihazlarını hastalarımızın hizmetine sunduk.

Hastane Bünyemize 17 adet Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi ekleyip hastalarımıza hizmet veren birimlerimizi arttırdık. Çağın Modern Şartlarına uygun hale getirip yenilediğimiz hastalarımızın hakettiği steril bir ortamda Ameliyathanelerimizi geliştirerek 2 salondan 6 salona yükselterek hizmete açtık. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde bulunan 5 küvöz yatağımızı 17 küvöze, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesinde bulunan 2 yoğun bakım yatağımızı 4 ‘e yükselterek hastalara hizmet vermeyi hedefledik. Özel Genesis Hastanesi olarak toplam 48 tek kişilik hasta odaları, 4 Erişkin Yoğun Bakım 17  Yeni doğan yoğun bakım küvöz yatağı , Modern Doğum Salonu, Acil, Laboratuvar ve Radyoloji Birimleri ile 240’ a yakın çalışan kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Bizim için, sağlık hizmeti veriyor olmak, mesleki bir görevi yerine getirmekten öte, insani bir değerdir. Bu değer ışığında her geçen gün yenileniyor ve hastalarımızın ihtiyacı olan hizmeti, insan sağlığının hak ettiği kalite ve konforla birlikte sunuyoruz. İyileştirip sağlıklı bir hayata kavuşturduğumuz hastalarımızla beraber seviniyor, onların mutluluklarına ortak oluyoruz. Koruyucu tıp hizmetimizle riskleri önceden görmeye, hastalıklara henüz oluşmadan müdahale etmeye, yani sağlığınızı her daim muhafaza etmeye çalışıyoruz. Özel sağlık sektöründe hizmetlerine devam eden bir kuruluş olarak, tıp alanındaki bilimsel çalışma ve yenilikleri yakından takip etmeyi ve bu yenilikleri kaliteli yaşamın devamlılığı için tedavi süreçlerimize dâhil etmeyi görev biliyoruz. Hastanemiz hizmetleri, sadece yeni tıbbi ve bilimsel gelişmeleri uygulamaya almakla sınırlı kalmamakla beraber, İnsan sağlığına hizmet ederken hastalarımızın günlük kişisel konforunun en üst düzeyde tutulabilmesi amacıyla her türlü fiziki imkânı sunuyoruz. Bu hizmet anlayışımız sayesinde kuruluşumuz, Bölgemizin ve çevre illerden hasta kabul ederek, Bölgemizde sağlık turizmine de katkı sağlamaktadır. Çevre illerden gelen hastaların bizi tercih etmesindeki en büyük etken, şüphesiz sağlık personelimizin başarısı ve hastanemizin yönetim anlayışıdır. Bu başarıyı Özel Genesis Hastanesi’ne kazandıran tüm ekibimize teşekkür ediyorum.