BT Medical - шаблон joomla Скрипты
 
Seyrantepe Bulv. No:18 Kayapınar | Diyarbakır
444 38 23
WhatsApp Randevu Hattı=0549 445 21 23
WhatsApp Şikayet Hattı=0507 023 83 22
  TR EN
Baş hekim Mesajı

ÖZEL GENESİS HOSPİTAL

Sevgili site konuklarımız ve değerli GENESİS dostları,

2007 yılından bu yana sunduğu sağlık hizmet kalitesinde, giderek artan temposu ve yoğun hizmet şevkiyle bölge halkının teveccühüne fazlasıyla mazhar olan Genesis Hastanesinin bir ferdi ve yöneticisi olmaktan mutlu ve gururluyum.

Yakın geçmişte değişen yönetim ve paralelindeki yeni yönetim anlayışı ile hastanemiz artık belli branşların ağırlığından sıyrılıp, hizmet verdiği her branşta en iyi olma yolundaki amacına sarsılmaz adımlarla yürümektedir. Hasta ve çalışan güvenliğini hedef amaç olarak birinci sıraya yerleştiren yönetim anlayışımızla beraber daha önce bünyemizde olmayan son teknoloji radyolojik görüntüleme cihazlarımız, çok yakın bir zamanda artacak olan yeni doğan yoğun bakım kuvöz sayılarımız, tamamlanmış diğer branşlarımız, erişkin yoğun bakım yatak sayılarımız ve iki katına çıkacak olan ameliyathane salon sayılarımızla siz halkımızın hizmetinde bulunmaya devam edeceğiz. Sunmaya çalıştığımız yüksek nitelikli sağlık hizmetlerinin yanında siz değerli hastalarımıza sağlık hizmetlerinin vazgeçilmezi olan otelcilik hizmetlerinde de en yüksek düzeyde kalite ve konforu sağlayabilmek için yoğun çabalarımız durmaksızın devam etmektedir.

Tüm bu çabayı harcarken, gereken gücü aldığımız güveninizin artarak devam etmesini temenni edip “hayat sağlıkla güzel “ diyerek sağlıkla dolu mutlu günler diliyorum..Dr. Murat SANAY

Başhekim